Lekcie a kurzy jogy Joga pre začiatočníkov a pokročilých Viac o kurzoch jogy Individuálna a firemná joga Joga a osobnostný rozvoj VIAC INFO

Hodiny a kurzy jogy

Modra, Pezinok, Šenkvice
price-1.jpg
Večerný kurz: 18:00 - 19:00 hod.
Kurz jogy pre začiatočníkov a mierne pokročilých
50 / 3 mesiace
price-2.jpg
Ranný kurz: 8:00 - 9:00 hod.
Kurz jogy pre začiatočníkov a mierne pokročilých
60 / 3 mesiace
price-3.jpg
Večerný kurz: 18:00 - 19:00 hod.
Kurz jogy pre začiatočníkov a pokročilých
60 / 3 mesiace

Begin a Journey To a Perfect Life

Follow Your Heart
Be yourself, follow your heart! In yogic sense, the phrase “be yourself – follow your heart” has a deeper meaning. It means aligning not only with the attributes of your personality but also aligning with your true nature.

Testimonials

What People Say

Prvé hodiny jogy, pár rôčkov dozadu, boli o tom, že potrebujem niečo so sebou robiť a joga je dobrá aj na chrbticu….postupne som zistila, že hodiny nám dávajú oveľa viac ako som očakávala. Celý týždeň sa teším na „svoju hodinu“, najradšej mám tie v prírode.

Tento štýl jogy je veľmi pokojný, estetický, motivujúci-zdokonaľujeme sa krôčik po krôčiku a vďaka charizmatickej učiteľke Simonke, načerpávame veľa pozitívnej energie a dobrej nálady.  A.P.

Andy P.

Andy P.

Týmto by som sa Ti veľmi rada poďakovala za dlhoročné kvalitné lekcie jogy, ktoré som u teba absolvovala 🙂 Tvoj profesionálny a pedagogický prístup je obdivuhodný a zároveň veľmi motivačný. Najviac však oceňujem, ako je cvičenie na fyzickej úrovni harmonicky prepojené aj s duševno-duchovnou oblasťou a to cenné čo sa človek na Tvojich hodinách naučí je zároveň obohacujúce aj v bežnom živote človeka 🙂

Janka B.

Janka B.

Velmi rada cvicim jogu, posuva ma vpred, harmonizuje telo spolu s dusou. Pri cviceni si uvedomujem “bytie” a “žitie”. Vyskusala som viacere typy(smery) jogy. Na joge u Simony sa mi velmi paci jej pristup, sposob odovzdavania skusenosti, ako pochopit, uchopit a vedome precitit jednotlive asany.

Andrejka S.

Andrejka S.

Do Yoga With Us

Free Yoga Videos